Průběžně hledáme brigádníky na duben až říjen

Nabízíme:

  • práci v neformálním prostředí a na čerstvém vzduchu
  • zaškolení a asistenci zkušených kolegů
  • pohodovou partu nejen na léto
  • odměna od 130 Kč na hodinu
  • všechny naše aktivity zdarma
  • práci s nejmodernějšími technologiemi v oboru
  • jazykové zdokonalení
  • částečný úvazek, HPP, individuální přístup

Požadujeme:

  • pracovitost a zodpovědnost
  • ochotu a příjemné jednání s lidmi
  • dobrou fyzickou kondici
  • schopnost dorozumět se anglicky
  • ovládání a práce na počítači
  • minimálně 20 pracovních dní za sezónu
Obsluha v bistru

Obsluha v bistru:

místo výkonu práce: Kemp Děčín nebo Lesní bistro Česká Kamenice / koupaliště

Snídaňář/ka

  • příprava snídaní, švédských stolů, obsluha kávovaru, výčep
  • ranní směny

Odpolední obsluha

  • přípravu fast food pokrmů, příprava kávy, výčep, obsluhu hostů, kasírování, doplňování zásob
  • odpolední směny

Plavčík a obsluha koupaliště:

místo výkonu práce: Česká Kamenice, koupaliště

  • kombinovaná pozice dozor nad bazénem s rotací jako obsluha v bistru a prodej vstupenek
  • zkušenost s činností plavčíka vítány, certifikace výhodou, školení zajistíme
Recepční Kemp Děčín

Recepční Kemp Děčín:

místo výkonu práce: Kemp Děčín

  • zprostředkovávání ubytování a komunikace s hosty, práce na PC, přebírání zboží, prádelny a nákupů, turistické poradenství, obsluha pokladny

Uklízeč/ka Kemp Děčín:

  • úklid bungalovů, obytných stanů, sociálního zařízení a areálu kempu
  • ranní směny 06:00 s koncem 11:00-14:00 dle množství práce
  • vhodné pro studenty, důchodkyně a jako zkrácený úvazek
Řidič pro přepravu lodí, kol a koloběžek.

Řidič pro přepravu lodí, kol a koloběžek:

místo výkonu práce: Děčín a okolí

  • zákazníky obsluhujeme po celé délce řeky Labe a okolí Děčína v rádiusu cca 30 km včetně Německa
  • náplní je převoz lodí a jízdních kol, výdej a sběr lodí, přeprava osob, komunikace se zákazníky
  • fyzicky náročnější náplň práce, preferujeme muže
  • zkušenosti s řízením přívěsu výhodou - stačí ŘP B

Vydavač lodí:

místo výkonu práce: Kemp Děčín, půjčovna lodí

  • náplní je příprava a výdej lodí zákazníkům, práce v rezervačním systému, pomoc řidičům s nakládáním a vykládáním lodí, obsluha rezervačního systému, komunikace se zákazníky
  • fyzicky náročnější náplň práce, preferujeme muže od 16 let
Obsluha Active Point Děčín.

Obsluha Active Point Děčín:

místo výkonu práce: půjčovna Active Point Děčín

  • hlavní náplní je komunikace a obsluha zákazníků, oblékání a údržba ferratových setů, správa kol a koloběžek, práce s penězi, práce v online rezervačním systému

Guide Via Ferrata:

  • minimálně 18 let
  • aktivní horolezec
  • licenci instruktora (je možné ji u nás zdarma získat)
  • velice atraktivní odměňování
Kontakt

Aktuálně máme všechny volné pozice obsazené, děkujeme za váš zájem.