1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

Na paddleboardu a koloběžce Českým Švýcarskem

Vyzkoušejte si paddleboard na klidném Labi a vydejte se objevovat krásy Českého Švýcarska po řece. Čeká Vás 10km pohodového pádlování, kde potrénujete rovnováhu a když chcete odpočívat, sednete si na prkno a jen kormidlujete. Začínáte v Děčíně, kde Vás hned okouzlí proplutí mezi Pastýřskou stěnou s via ferratou a děčínským zámkem. Hned za městem začíná Národní park České Švýcarsko. Proud Labe Vás ponese pohodlně do cíle a tak i bez námahy si můžete vychutnat krásy hlubokého labského údolí.

Začínáte v Kempu Děčín, kde Vám předáme paddleboard, pádlo a lodní pytel a proběhne krátká instruktáž. Na širokém a klidném Labi se paddleboard naučíte ovládat a rovnou se na něm vydáte na výlet majestátním labským kaňonem s výhledy na okolní pískovcové stěny Českého Švýcarska. Proud vás bude příjemně unášet celé 2 hodiny do Dolního Žlebu, kde vám vyměníme paddleboard za koloběžku a po přejetí řeky přívozem na levou stranu se vydáte po oblíbené Labské cyklostezce zpět podél řeky 10 km do města Děčína.

Pokud volíte cestu zpět do Děčína vlakem, doporučujeme využít vlakové spojení z nedalekého nádraží, ke kterému Vás doveze přívoz.

Při rezervaci uvidíte cenu v EUR? Bez obav 😁, náš systém je eurový, ale zaplatíte kartou v Kč přepočtem z EUR dle kurzu Vaší banky.

Vyberte si termín:

Koupit

Cena zahrnuje:

  • půjčení paddleboardu (SUP) a příslušenství (plovací vesta, pádlo, lodní pytel)
  • půjčení koloběžky a příslušenství, balená voda (pokud je vybráno)
  • instrukce k ovládání SUP
  • přeprava vybavení

  V ceně není:

  • přívoz
  • přeprava osob

  Výdejní místo:

Cena za osobu od:

1 osoba (paddleboard) 500 Kč
1 osoba (paddleboard a koloběžka) 950 Kč